А Ви «ВКурсі»?

19 жовтня о 18:00 в “Literatur Café” КМЦ «Українська Книга» (м. Чернівці, Центральна площа, 10) відбудеться читання-зустріч і вихід у реальний світ Інтернет-авторів, які викладають свою творчість на сайті www.vkursi.com. Зустріч присвячена півріччю сайту!

Сайт «ВКурсі.Ком» – ініціатива Святослава Вишинського – буковинський ресурс, який під реальними іменами збирає дописи активних молодих людей по всій Україні. Таким чином він вже давно отримав загальнонаціональне значення.

Але окрім усього окрему нішу в цій блогосфері займає література і літературна творчість самих блогерів. Тому ми вирішили об’єднати наші зусилля і зробити читання-зустріч дописувачів «ВКурсі.Ком» в “Literatur Café” на честь піврічного Дня Народження сайту. Назвемо лише кілька імен з тих, які ми почуємо під час презентації: Лілія Шутяк, Лариса Репка, Надія Григоренко, Максим Дупешко, Алька Ситар, Марія Куліш та інші. Хіба може бути не цікаво?! Погляньте лише на їхню активність: www.vkursi.com.

Усі дописувачі «ВКурсі.Ком», які будуть на цей момент у Чернівцях і які пишуть, але не виставляють свої твори на сайті, також запрошуються до читання! ;-)
 

36 коментарів

Надія Григоренко
Моє прізвище скромно заховане під словами «та ін.»
Сашко Горський
Проте я зазначив Твоє прізвище в усіх прес-анонсах і розіслав його по всьому світу! ;-)
Свого там не писав, звісно. А на афіші побачив навпаки…
Надія Григоренко
А чому своє не писав у прес-анонсах?
Сашко Горський
Бо я не думав, що буду читати! :-)
Святослав Вишинський
Мистецтво іноді не запитує.
Святослав Вишинський
Натомість кличе до відповіді.
Надія Григоренко
Прошу не сприймати те, що я написала як заклик до зміни афіші. Бо воно насправді таким не є.
Простіше: змінювати афішу (написання мого прізвища в переліку) я не просила, тому не хотілося б, щоб меня цим дорікали.
Може, я занадто багато значення надаю цій ситуації?
Святослав Вишинський
Ситуація не настілька важлива, щоб надавати їй екстраординарного значення чи виділяти окремо. Думається, непорозуміння вирішені — при чому позитивно. Це головне.
Святослав Вишинський
Поправлено. Всі претензії особисто до Святослава Вишинського.
Надія Григоренко
Ий, та то були не претензії.
Я розумію, що тільки початківець, тому — чи можна ставити мене в один ряд із тими, хто перечислений?
Святослав Вишинський
Є речі, які не дозволяють багато розмірковувати про ряд перечислень — перш за все, лімітована площа афіші. А також поганий зір Святослава Вишинського, як видно на його фотографії.
Лариса Репка
моє ж прізвище навпаки — на початку, що дуже мене бентежить) По-перше, дуже приємно, але по-друге, поняття не маю — чим саме поділитись на цій зустрічі? Я пишу не так вже й багато, не написала ще нічого надзвичайного і, в принципі, не збиралась виносити цю «творчість» на широкий загал — яким є реальний світ, тому місія для мене трохи складна…
Лілія Шутяк
От-от, Ларо, у мене аналогічні думки з приводу читання своїх віршів...)
Алька Ситар
Дівчата, повністю з вами згідна. Поїхала на вихідні додому, сьогодні вранці приїхала і «наштовхнулась» на афішу вКонтакті, три рази перечитала ім'я «Алька Ситар». Не врубало. Легкий ступор, проте приємний, а тепер від ваших коментарів стало ще тепліше )))) Будемо ращом імпровізувати. Впевнена, вийде добре, просто інших варіантів нема )) Тим більше, що окрім нас самих, навряд кому ще цікаво нас послухати )))
Лілія Шутяк
«що окрім нас самих, навряд кому ще цікаво нас послухати ))) » — це точно)))))
Альберт Комарі
А от і не права ти!!! Я вас із Лілею Шутяк із задоволенням послухаю! І подивлюся!!! :))
Алька Ситар
))))) — мені так легше просто думати )))) і від того читати легше, бо я аж так предметно пояснити і до ладу, як то можуть інші автори, чому, для кого і навіщо воно творилося, НЕ МОЖУ… Просто так творилося, бо так хотілося… Тому й не бачу жодних причин, щоб ще комусь оте «творіння» було цікаве, окрім мене самої. Це мій щоденник.
Лариса Репка
Ой, дівчата, від ваших слів — справді тепліше! Сподіваюсь там усі будуть такі, як ви! Вашу творчість у авторському виконанні мені буде дуже цікаво послухати вживу!
Лілія Шутяк
Навзаєм! Обмінялись компліментами))))
Алька Ситар
Альберт трохи розбавив нашу взаємну хвальбу ))))
Сашко Горський
Алька, видно в тебе вже так складатиметься, адже пам'ятаєш, як було першого разу із твоїми віршами?! )))
І як це цікаво лише вам, якщо ви виставляєте це в мережі?! о_О От бачите — ми всі хочемо вас послухати і з нетерпінням чекаємо зустрічі! Я особисто давно вже хотів почути вас вживу!!!
Тому, думаю, усім від цього буде лише приємно! ;-)
Алька Ситар
Певно, в мене й справді доля така ))) Я й не проти ))) Залишається тільки закликати всіх, кому й справді цікаво, завітати завтра надвечір в Літкафе… Хтозна, як воно буде, але якось та буде. Не приходьте з примосу. Рушієм приходу мусить бути тільки власна цікавість і, як наслідок, бажання… Ми читатимемо для Вас про Своє…
Алька Ситар
До слова, я й не з усіма знайома, буде нагода познайомитись ))))) Це вже плюс!!!
Сашко Горський
А ще я б попросив викласти тексти, прочитані на вечорі, після того, як усе відбудеться, в групу ЛітКафе, себто сюди!!! ;-)
Таким чином ми зробимо цей вечір напів віртуальним, а іногородні дописувачі зможуть почитати все в Інтернеті! ;-)
Лілія Шутяк
Спробую викласти)
Сашко Горський
Але тільки після реального прочитання, щоб зберегти інтригу! ;-)

П.С.: Я, до речі, щойно завершив текст, який писав спеціально для цієї події! ;-)
Святослав Вишинський
Згідно Концепції ВКурсі.ком особисті дописи публікуються в особистих блогах — у тематичних тільки тематичні анонси і прес-релізи, що дозволяє структурувати інформацію і не хаотизувати її розміщення. Оскільки і перші, і другі дописи потрапляють на Головну сторінку ресурсу, то збирати їх в один допис на базі тематичної сторінки «Literatur Cafe» немає — вони все рівно доступні всім читачам в авторських блогах тих дописувачів, які мають бажання публікувати свою творчість на ВКурсі.ком.
Алька Ситар
По-моєму, солянка авторів куди цікавіше, аніж бенефіс одного (хоч тут важливо, ХТО саме той автор). Як на мене, вийшло зовсім непогано…
Лілія Шутяк
Так, вийшло досить цікаво)
Святослав Вишинський
Враховуючи також неформальне продовження з читанням творів уже за межами «Literatur Cafe», можна, на підтвердження слів Володимира Карагяура, погодитись, що певні натяки на альтернативну спільноту вже вбачаються.
Лілія Шутяк
Мабуть, читання поза межами «Literatur Cafe» було якраз цікавішим)
Лариса Репка
викладіть, будь ласка, тексти тих читань «за межами» — теж в інет, ато я не чула, не бачила ))
Надія Григоренко
Тому, що велося під легкими алкогольними напоями. А ще тоді залишалось ще зовсі трішки до початку мого дня народження… ))
Алька Ситар
і мене не було (((((((((
Надія Григоренко
Так один автор не міг прочитати все своє, що хотів би. Звичайно в блозі викладемо! Це і не тільки!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте