Літературна осінь в "Literatur Cafe" та життя після Форуму

21 вересня о 18:00 в “Literatur Caf?” КМЦ «Українська Книга» (м. Чернівці, Центральна площа, 10) відбудеться презентація книг видавництва «Книги ХХІ». Фестиваль Meridian Czernowitz і Форум видавців у Львові щойно відлунали потужним вибухом літературного мистецтва, залишивши нам чудовий настрій на натхненне читання. Але Літературні Вівторки продовжують тривати і ми й надалі маємо можливість зустрічатися з авторами і перекладачами, митцями і критиками.

Цього разу Літературний Вівторок буде дуже насиченим на зустрічі. Відвідувачі зустрінуться з відомим перекладачем Петром РИХЛО, який запрезентує книгу Карла Еміля Францоза «Ucrainica», відомий літературний критик Сашко БОЙЧЕНКО відрекомендує книгу Ґустава Герлінґ-Ґрудзінського «Інший світ» у перекладі Олександра Герасима, а видавництво «Книги ХХІ» представить його директор – Василь ДРОНЯК.

Отже, запрошуємо усіх, хто вже ностальгує за літературною осінню-2010 і відверто зазначаємо, що в Чернівцях ця осінь продовжує бути літературно насиченою! Вхід, як завжди, вільний!

 

3 коментарі

Володимир Карагяур
Чудово, просто чудово, блін.А я як завжди не зможу прийти на цікавий вечір і що найжахливіше і в Києві пропущу презентацію нової книжки Жадана. Ну що ж бажаю хоч вам насолодитись цією зустріччю.
Святослав Вишинський
Цікаві вечори в «Literatur Cafe» проводяться щотижнево: прес-клуб щопонеділка, літературні зустрічі щовівторка, географічні посиденьки щочетверга.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте