Постліто або прагнення зігрітися

Поки ще маємо кілька теплих днів, але розуміємо, що календарно вже настала осінь. Ця пора відрізняється якоюсь своєю особливою атмосферою, яку ми й намагалися вловити в “Literatur Caf?” цього разу.

Бабине літо або Indian  Summer, хіба не звучить дещо ностальгічно? Може й так, але чому б не поглинути у це повсюдне літання сентиментальної павутини. Цього Літературного Вівторка в “LiteraturCaf?” вільно звучали тексти усіх, хто мав бажання зачитати щось, написане влітку, або нещодавно, але про літо, яке минуло. Окрім цього свої літні історії продемонстрували фотографи, які показали по кілька своїх відзнятих фото. Таким чином ми хотіли на деякий час перевести літературний процес з текстової площини у літературу візуальну.

Що ж, такі вечори відбуватимуться й надалі, чергуючись з виступами відомих авторів, які вже погодилися приїхати до нас у Чернівці. Адже мистецтво – це цілісна структура, яку не можна роз’єднувати. Але якщо й можна, то чи завжди варто?! Тому ми чекаємо в нашому кафе не тільки літераторів, але й фотографів та усіх, хто займається мистецтвом для створення нових арт-проектів.Знаю, що таке не пишеться у прес-релізах, але ми ж мистецька структура, тому насмілюся ризикнути! :-)
Отже, бажано читати під музику: Stan Getz, Astrud & Joao Gilberto - The girl from Ipanema

2 коментарі

Святослав Вишинський
Літературні твори в окремих випадках оригінально комбінувати з відповідними статичними візуалізаціями, як, до прикладу, фотопоезія Ірини Тригуб: живе прочитання тексту в поєднанні із зображенням, споглядання якого може допомогти відчути текст.
Сашко Горський
На жаль, ще не бачив Іриної фотопоезії, але якщо б Святослав був на вечорі, то бачив би, що авторські тексти для атмосферності супроводжувалися переглядом фотографій, що висвічувалися проектором! ;-)
Отже, чекаємо тебе на Вівторках! :-)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте