Літературний вечір Бруно Шульца

У четвер, 12 липня 2012 р., о 18:00 у Чернівцях у кав’ярні «Literatur Cafe» відбудеться Літературний вечір Бруно Шульца (1892-1942) з нагоди 120-ої річниці з дня народження письменника. На вечорі виступить дослідниця творчості Бруно Шульца Ірина Скрипник, подію модеруватиме літературознавець Христя Венгринюк. Захід пройде за адресою: Культурно-мистецький центр «Українська книга», Центральна пл., 10 (2 поверх).

1 коментар

Святослав Вишинський
Сьогодні нагадали про текст майже річної давнини, який подавався в якості проекту на одну маловідому академічну подію у Львові — «Туга за корінням. Кафка—Шульц—Целан». Зокрема, щодо зв'язку між авторами і містами:

"Імперське місто як концентрований час і простір багатьох культур, етносів і соціальних прошарків, котрі сходяться, взаємоперетинаються і накладаються одне на одного в «нульовій точці» на мапі, стає одночасно місцем активного обміну – та активного нівелювання відмінностей, що в кінцевому наслідку через витончення границь призводить до кризи ідентичності та її розпаду, віддзеркаленого у кризовій прозі Франца Кафки, Бруно Шульца та поезії Пауля Целана".
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте