В „Literatur Cafe” скандально презентували журнал «Спільне»

Більш ніж за рік існування літературних вівторків жоден не був таким гучним та неординарним як 29 червня, коли молоді автори презентували журнал «Спільне». Презентація тривала більше ніж дві години і не передбачала завершення, проте гості вимушені були її припинити, бо поспішали на автобус додому. Дискусія оберталася довкола питань криміналізації соціальних проблем, цьому і присвячений перший номер журналу. Багато гостей вважали, що в журналі не розкриті всі аспекти криміналізації, а інша частина навпаки була приголомшена колосальною роботою ініціативної групи журналу. Частина «Спільного» була присвячена проблемі безпритульності і до нас у „Literatur Cafe” завітав представник такої частини населення. Він відмовився коментувати свою ситуацію, але саме його присутність розгорнула найбільшу дискусію довкола проблеми жебрацтва та безпритульності. Наступні номери журналу будуть присвячені міському простору та проблемі освіти в Україні. Головний редактор журналу Анастасія Рябчук та співредактор Тамара Злобіна були щиро вражені активністю чернівецької публіки.

Журнал «Спільне» продається і надалі продаватиметься в книгарні «Українська книга».

Інтернет-спонсор — мережа компанії «LANgate».

«Literatur Cafe» – затишне місце в Чернівцях, де кожного дня, окрім неділі, з 12:00 по 22:00 завжди можна випити доброї кави або посмакувати смачними тістечками. А щовівторка о 18:00 тут відбуваються різноманітні літературні імпрези.

9 коментарів

Ігор Гамаль
Інтернет-спонсор — мережа компанії «LANgate»

В якому розумінні інтернет-спонсор?
Святослав Вишинський
У розумінні надання послуг Wi-Fi-Інтернету в закладі «Literatur Cafe» культурно-мистецького центру «Українська книга».
Святослав Вишинський
Номер, присвячений темі освіти в Україні, вочевидь, передбачає бути іще гострішим — його презентація в «Literatur Cafe» була би дуже доречною. Запит на альтернативну позицію є.
Емма Антонюк
«Частина «Спільного» була присвячена проблемі безпритульності і до нас у „Literatur Cafe” завітав представник такої частини населення.»
Наскільки я знаю, «він» не завітав, а його привів один Кам’янецький вар’ят, аби показати, шо народ займається повною туфтою, яка конкрутно цьому чоловіку і таким, як він нічим не допоможе. Такий собі жорсткий перформанс.

Але мене там не було. Це з чуток)))
Святослав Вишинський
Якщо соціальна критика в інтелектуальній сфері є «туфтою», тоді незрозумілий сенс узагалі будь-якої ініціативи на будь-якому рівні. Грамотний інтелектуальний дискурс необхідний як обгрунтування, в т.ч. в середовищі академічному і далі — в політичному, як це працює, прикладово, у Франції.
Емма Антонюк
Журнал не читала, тому й кажу, що це все з розповідей знайомих. Але більш, ніж переконана, шо все, написане там, такий собі "інтелектуальний онанізм"…
Хоча це так… здогадки))
Святослав Вишинський
Його можна подивитись і полистати в «Українській книзі» (Центральна пл., 10). Вартість примірника, здається, 30 грн. Для певної категорії людей узагалі будь-який прояв інтелекту є «онанізмом», тому, боюсь, це не аргумент. Хоча, на мою думку, тексти журналу і справді дещо переобтяжені.
Емма Антонюк
«Для певної категорії людей узагалі будь-який прояв інтелекту є «онанізмом»

воно може бути таким і не в котексті даної категорії людей. А апріорі саме по собі))))
Володимир Карагяур
Шановна пані Емма це вас так підігріла суперечка про фемінізм? Тут всі інтелігентні люди і можна було не писати такого?
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте