Вільний джаз від Єлени Даскал та "MJazza"

Під час чергового традиційного Літературного Вівторку в «Literatur Cafe» КМЦ «Українська Книга» запрошені гості Єлена ДАСКАЛ та гурт MJAZZA викликали справжній фурор. Цього разу людей було так багато, що усім ледь вистачило місця. Поезія молодої буковинської поетки Єлени ДАСКАЛ звучала під акомпонемент вже відомого чернівецького гурту MJAZZA, не зважаючи, що представлений він був лише частиною постійного складу: Олексій Іванков (гітара) та Юрій Галін (клавіші). Читання складалося з чотирьох блоків, під час яких авторка представила себе, розповіла своє ставлення до мистецтва загалом і прочитала твори з присвятами та епіграфами. На вечорі свою революційну по духу і настрою, але чуттєво-жіночну поезію Єлена розбавила ще й прозою. І, не зважаючи на те, що таке читання тривало досить довго, слухачі після презентації не надто поспішали розходитися. Наступного Вівторка організатори обіцяють не менш цікавий літературний вечір. Отже, в такому разі чекатимемо 23 лютого! ;-)

2 коментарі

Сашко Горський
Та ж я написав, що вона по духу і настрою революційна! Це ж не означає, що Даскал зробила революцію в поезії. Якщо б, наприклад, вона наслідувала дух французьких просвітників, або ж навіть Леніна, то хіба б не революційною за духом вона була? Якщо, скажімо, Жадану властивий революційний дух, то значить і Даскал це притаманно, оскільки вона, як Ви кажете, його наслідує. Але особисто на мене таке враження складає саме тематика Че! ;-)
Таня Кириленко
Дуже подобається поезія Єлени Даскал. Вона особлива, чесна і абсолютно не пафосна. Дякую їй за те, що після прочитання стає справді добре, наче після смачного обіду.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте