ЛІТЕРАТУРА, БІОЛОГІЯ І “ФОТОСИНТЕЗ”


В LiteraturCaf?”за філіжанкою доброї кави цього разу відбулися чергові дискусії на тему сучасного мистецтва і синтезу. Наскільки мистецтво є невичерпним саме собою? Чи знайти щось нове тепер можна лише у синтетичному поєднанні?
Відтак у Галереї “TRAFIKвідкрилася виставка «Рослини Буковинського Регіону або Краса і Здоров’я». Ідея та робота над нею у матеріальній площині належала працівникам кафедри медичної біології, генетики та гістології Буковинського державного медичного університету. Фотографії зробили студенти, їх комп’ютерну обробку виконала Валентина НЕКИТЮК, а спала на думку така ідея Оксані СМЕТАНЮК. Можливо, на перший погляд експозиція і не видається унікальним мистецьким словом: звичайні фотографії звичайних рослин, під якими міститься коротка інформація про даний вид. Але якщо глянути глибше, то стає абсолютно зрозуміло те, що експозиційна площа за рахунок цього перетворилася на справжню енциклопедію. Тобто вперше ми бачимо унікальну виставку-екниклопедію.

Окрім цього відбулася презентація книги «Рослини Святого Письма».Усі, хто відвідав “LITERATURCAF?” цього дня мали нагоду поспілкуватися з автором ідеї та одним із авторів цього видання Світланою РУДЕНКО. Фундаментальна праця «Рослини Святого Письма» описує усі рослини, їхні сакральні значення та біологічні властивості, які зустрічаються на сторінках Біблії та апокрифів в українських перекладах. Окрім того, що «Рослини Святого Письма» робить Біблію не просто більш зрозумілішою, а й набагато ближчою і реальнішою, вона ще й наповнює кожну її сторінку ароматами ефірних олій та запахами квітів.
 Ця книга стала поштовхом до створення Біблійного Саду в Чернівцях.Хоча в світі такі біблійні сади вже є, в Україні чернівецький сад стане першим.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте